Nowość! Olaplex No. 0 - zabieg rekonstrukcji włosów w domu 0
Nowość! Olaplex No. 0 - zabieg rekonstrukcji włosów w domu

Nowość! Olaplex No. 0 - zabieg rekonstrukcji włosów w domu 

Rytuał regenerujący Olaplex to nie tylko rekonstrukcja włosów, którą można wykonać w salonie. Jest to również gama profesjonalnych produktów przeznaczona do stosowania jako kolejne kroki zabiegu salonowego lub też niezależnie w codziennej pielęgnacji domowej. Jak wykonać profesjonalny zabieg w domowym zaciszu? Swoje rady zdradza edukator marki OLAPLEX – Karol Wojciechowski.

Od czego zacząć?

Do przeprowadzenia domowego rytuału potrzebujemy produkty, które stanowią kolejne kroki pielęgnacji po zabiegu salonowym. Wśród tych produktów znajdują się:

Nowość! OLAPLEX No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment - intensywna kuracja wzmacniająca i chroniąca włosy

Intensywna kuracja wzmacniająca włosy, która stanowi pierwszy krok w domowej pielęgnacji OLAPLEX. Inspirowana profesjonalnym zabiegiem przygotowuje włosy do głębszej naprawy. Został stworzony jako pierwszy krok dwuczęściowego systemu z No. 3 Hair Perfector, by wzmocnić i odbudować zniszczone włosy. Olaplex No. 0 zawiera najwyższe stężenie opatentowanego składniki ze wszystkich produktów przeznaczonych do użytku domowego.

Olaplex No. 0

OLAPLEX No. 3 Hair Perfector - Kuracja wzmacniająca do włosów 

Umożliwia regenerację i utrzymanie silnych oraz zdrowych włosów. Kuracja ta jest idealna do włosów farbowanych, rozjaśnianych, oraz jeśli często używasz lokówki lub suszysz włosy używając wysokiej temperatury. Efekty widoczne są już po pierwszym użyciu. Może być stosowany samodzielnie.

 

 

Olaplex No.0 jest najmłodszym dzieckiem rodziny Olaplexu. Produkty te dobrze sa znane ze swoich dobroczynnych właściwości dla struktury włosa. Jak jego bracia i siostry dba o kondycje odbudowując zerwane wiązania dwusiarczkowe, z których zbudowany jest włos, wzmacnia i chroni integralność ich struktury.  No.0 to pierwszy krok dwuczęściowego systemu regeneracji. Jest gotowym roztworem o odpowiednim stężeniu, który gwarantuje nam bezpieczny zabieg do wykonania w domu. Zostało udowodnione naukowo, że stosowanie tego Olaplex No. 0 razem z Olaplex No. 3, pozwala na naprawę 68% więcej uszkodzeń, a co za tym idzie otrzymujemy 3x mocniejsze włosy.  Nowa kombinacja nr No.0 i No.3, której celem jest poprawienie integralności włosów klientów pomiędzy wizytami w salonie. Zabiegi te różnią się składem procentowym aktywnego składnika Dimaleinian Bis- Aminopropyl Diglik

 

OLAPLEX NO.4 Bond Maintenance - szampon odbudowujący
OLAPLEX NO.5 Bond Maintenance - odbudowująca odżywka

Szampon oraz odżywka odbudowują wewnętrzną strukturę włosa oraz podnoszą poziom ich nawilżenia. Ułatwiają stylizację, jednocześnie nadając im lekkości i niesamowitego połysku. Uszkodzone i puszące się włosy stają się silne, odżywione i lśniące.

 

OLAPLEX NO.6 Bond Smoother – wygładzający krem do stylizacji  

Odbudowujący krem stylizujący bez spłukiwania, który redukuje puszenie, nawilża i chroni włosy każdego typu.

 

OLAPLEX No. 7 Bonding Oil - olejek odbudowujący i wygładzający włosy

Jest to innowacyjny olejek odbudowujący i wygładzający włosy bez spłukiwania. Zabezpiecza końcówki przed zniszczeniem.

 

Jak wykonać regenerację?

 

Na początku włosy należy dokładnie umyć dwa razy szamponem Olaplex No. 4, w szczególności gdy używasz dużo produktów do stylizacji włosów. Następnie delikatnie odsącz włosy ręcznikiem, nie trzemy ich, nie zawijamy w turban, ostrożnie pozbywamy się nadmiaru wody, aby nie rozcieńczać produktu (tak również warto postępować zawsze po każdym myciu,  w codziennej pielęgnacji).

Następnie nałóż na włosy kurację Olaplex No. 0, dokładnie pasmo po paśmie, skupiając się na partiach włosów, które są najbardziej uszkodzone. Odczekaj 10 minut. Następnie nałóż Olaplex No. 3 bezpośrednio na  Olaplex No.0, rozczesz włosy i odczekaj kolejne 10 minut. Jeżeli jesteś posiadaczką kręconych włosy i chciałabyś odbudować skręt, nałóż kurację Olaplex na włosy, a następnie każde pasmo skręć na palec w „sprężynkę”.

Po upływie czasu dokładnie spłucz włosy, jeżeli nie jesteś pewna, że dobrze je wypłukałaś, umyj raz szamponem. Nałóż odżywkę Olaplex No.5 na odciśnięte włosy ręcznikiem i pozostaw na 2-5 min.

Następnie użyj kremu OLAPLEX No. 6 w połączeniu z olejkiem OLAPLEX No.7. Na dłoni wyciśnij krem  wielkości orzecha laskowego i dodaj kilka kropel olejku, połącz w dłoniach i rozprowadź na długościach i końcach. Włosy pozostaw do wyschnięcia lub wysusz suszarką. Możesz stylizować włosy tak jak zawsze.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl