szukaj w sklepie...
Filtrowanie

AntidotPro

AntidotPro to marka którą stworzył Franky Filice, który może pochwalić się ponad 30letnim doświadczeniem w branży pielęgnacji włosów i skóry głowy. Opierając się na doświadczeniu zdobytym w salonie fryzjerskim oraz wiedzy jaki wpływ mają procesy chemiczne na skórę głowy, postanowił stworzyć markę która najbardziej zadba właśnie o tę delikatna i wrażliwą sferę. W roku 2015 powstał pierwszy produkt i wraz z sukcesem pierwszych kosmetyków rozszerzał asortyment marki. AntidotPro to marka, która zadba przede wszystkim o skórę Twojej głowy, przyniesie komfort ukojenie i odpowiednio ją wypielęgnuje.

AntidotPro

AntidotPro to marka którą stworzył Franky Filice, który może pochwalić się ponad 30letnim doświadczeniem w branży pielęgnacji włosów i skóry głowy. Opierając się na doświadczeniu zdobytym w salonie fryzjerskim oraz wiedzy jaki wpływ mają procesy chemiczne na skórę głowy, postanowił stworzyć markę która najbardziej zadba właśnie o tę delikatna i wrażliwą sferę. W roku 2015 powstał pierwszy produkt i wraz z sukcesem pierwszych kosmetyków rozszerzał asortyment marki. AntidotPro to marka, która zadba przede wszystkim o skórę Twojej głowy, przyniesie komfort ukojenie i odpowiednio ją wypielęgnuje.

W naszej ofercie znajdziesz :

  • AntidotPro 02 Cleanse Scalp Treatment Shampoo - Łagodzący szampon do problematycznej skóry głowy to łagodzący szampon do włosów i skóry głowy o działaniu przeciwzapalnym i antyhistaminowym. Zawiera kompleks naturalnych składników A-12 i łagodzi podrażnienia skóry głowy.
  • AntidotPro 03 Revitalize Scalp Treatment Mask - to łagodząca odżywka do włosów i skóry głowy o działaniu przeciwzapalnym i antyhistaminowym. Zawiera kompleks naturalnych składników A-12, który łagodzi podrażnienia skóry głowy.
  • AntidotPro 04 Leave-in Scalp Treatment - Kuracja bez spłukiwania do skóry głowy działa przeciwzapalnie i antyhistaminowo. Zawiera kompleks naturalnych składników A-12, który łagodzi podrażnienia skóry głowy.
  • AntidotPro 05 Hands - Łagodzący krem do rąk o działaniu regenerującym, przeciwzapalnym i antyhistaminowym. Krem jest łatwy w aplikacji, wystarczy kropla, by przynieść ulgę wysuszonej i zniszczonej skórze dłoni i ciała. Jest idealny dla podrażnionej skóry przy poprzeniach słonecznych, po goleniu, depilacji a nawet łagodzeniu skóry po wykonaniu tatuażu.
  • AntidotPro Scalp Treatment Kit - Zestaw do problematycznej skóry głowy to zestaw produktów o działaniu przeciwzapalnym i antyhistaminowym, które łagodzą podrażnienia skóry głowy. Produkty AntidotPro to jedyne na świecie produkty zawierające kompleks naturalnych składników A-12.
Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl