Turtle Story

Polska marka, której produkty są wykonywane ręcznie z najwyższą starannością o każdy szczegół. Spinki wykonane są z wegńskiego i hipoalergicznego włoskiego szylkretu. Każda ozdoba jest formowana, dekorowana i polerowana ręcznie.

W naszej ofercie znajdziesz :

  • promocja
  • promocja

Turtle Story

TURTLE STORY to marka, która tworzy niebanalne i przekorne akcesoria do włosów. 

--part--

Wzornictwo spinek Turtle Story

Cenimy estetykę we wszystkim co nas otacza i dlatego projektujemy i wykonujemy nasze kolekcje dbając o każdy ich szczegół. Wiemy, że dobre wzornictwo wymaga nie tylko estetyki ale też funkcjonalności. Projektujemy nasze rzeczy tak aby nie tylko świetnie wyglądały, ale też żeby dobrze się nosiły.

Jakość akcesoriów do włosów

Nasze ozdoby są trwałe. Nie produkujemy masowo i wszystko co robimy jest wykonywane ręcznie. Łączymy nowoczesne techniki cięcia laserowego z tradycyjnym rzemiosłem jubilerskim. Każda ozdoba jest formowana, dekorowana i polerowana ręcznie w naszym warsztacie. Nasi ludzie pracują z nami od dekad i są prawdziwymi mistrzyniami i mistrzami rękodzieła.

Tworzywo, z które powstają akcesoria do włosów Turtle Story

Wszystkie nasze akcesoria wykonywane są prawdziwego octanu celulozy, potocznie znanego jako 'szylkret' lub 'tortoise shell.' To wyjątkowe, nieropopochodne, hipoalergiczne, wegańskie tworzywo znane jest z swej wyszukanej estetyki oraz trwałości. Mamy długo trwałą relację z wiodącym włoskim producentem octanu celulozy. Pozyskujemy dokładnie to samo tworzywo, które używane jest przez producentów oprawek do okularów i biżuterii marek haute couture. Traktujemy kwestie ograniczenia odpadów i utylizacji poważnie. Wszystkie kawałki tworzywa, które pozostają nam po procesie produkcyjnym poddawane są procesowi recyklingu i przekształcone z powrotem w nowe kawałki octanu celulozy. Wszystkie nasze metalowe elementy są bezniklowe i są importowane od ostrożnie wybranych dostawców.

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl