szukaj w sklepie...
Filtrowanie
Promocja

GRAS HEALTHCARE – wszystko przeciw komarom, wszom, kleszczom...

GRAS HEALTHCARE to marka oferująca produkty chroniące przed insektami oraz roznoszonymi przez nie chorobami. Akcesoria spod tego znaku, choć nie są to typowe preparaty na kleszcze, szampony przeciw wszom czy środki przeciw komarom, stanowią skuteczną barierę odstraszającą owady. To między innymi elementy ubioru (czapki, getry, apaszki), ozdoby na włosy (gumki, opaski), kocyki i inne rzeczy nasączone bezwonnym, nieuczulającym, bezpiecznym dla ludzi i zwierząt domowych repelentem (Sanitized AM 23-24).

Produkty GRAS HEALTHCARE przeciw wszom, kleszczom i komarom zachowują swoją skuteczność długo, bo aż do 100 prań rzeczy nasączonej substancją odstraszającą. Przeciwkomarowe i antykleszczowe ubrania oraz dodatki na włosy – opaski i gumki przeciw wszom (z preparatem) – tej marki wykonane są z wysokiej jakości tkanin, dzięki czemu dobrze służą przez wiele sezonów i chronią wszędzie tam, gdzie to niezbędne: w ogrodzie, na pikniku, podczas wakacyjnych wędrówek po lesie, nad jeziorem, w górach, a nawet w tropikach oraz w tych miejscach, gdzie można zetknąć się z wszawicą – w przedszkolach, szkołach, na koloniach i obozach...

W ofercie GRAS HEALTHCARE dostępne są rozwiązania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które stanowią doskonałą profilaktykę – między innymi groźnych chorób odkleszczowych (jak borelioza) i zapobiegają rozprzestrzenianiu się problemu w danym środowisku, jak dzieje się to na przykład w przypadku wszawicy. Zamiast spryskiwać się co jakiś czas preparatem na komary, pamiętać codziennie o sprayu przeciw wszom, czy kupować kolejny środek na kleszcze przed każdym wyjazdem, lepiej i wygodniej mieć te wszystkie zabezpieczenia „zaszyte” w odzieży, akcesoriach do włosów i innych rzeczach użytkowych.

Poznaj produkty GRAS HEALTHCARE przeciw wszom oraz przeciw kleszczom i komarom:

  • opaski przeciw wszom
  • gumki przeciw wszom
  • apaszki przeciw komarom, kleszczom i wszom
  • antyalergiczne i bezwonne kocyki przeciw kleszczom dla dzieci
  • koce piknikowe odstraszające kleszcze i komary oraz inne owady
  • czapki „na komary” i antykleszczowe
  • getry przeciw komarom i kleszczom

 

 

GRAS HEALTHCARE

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Skuteczna ochrona i profilaktyka

Borelioza to jedna najszybciej rozprzestrzeniających się chorób na świecie. W ciągu ostatnich wielokrotnie zwiększyła się zachorowalność na choroby odkleszczowe. Działania profilaktyczne przeciw boreliozie skierowane są głownie na zapobieganie ukąszeniom kleszczy. Zalecane jest stosowanie ubrań, które dokładnie zakrywają ciało, a także używanie preparatów odstraszających. 

Autorska linia odzieży i akcesoriów  Pa & Pa, której pomysłodawczynią jest Montserrat Gras Graupera, właścicielka firmy Gras Clinical Services & Research i współwłaścicielka Centrum Dr Ozimek, powstała we współpracy z katalońską firmą StingBye. Łączą  w sobie dwie najważniejsze cechy, które ochronią nas przed ugryzieniem. „Po analizie tego co sama chciałam mieć dla siebie i dzieci w ramach prewencji wkłuć owadów i pajęczaków, by móc bezpieczniej przebywać w przedszkolu, szkole, na łonie natury i bezpiecznie piknikować.” –  podkreśla Montserrat Gras. Materiały wszystkich akcesoriów nasączone są bezpieczną substancją (Sanitized AM 23-24). Ich skuteczność utrzymuje się aż do 100 prań. 

W asortymencie marki dostępne są produkty tj.:

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl