szukaj w sklepie...

K18 HAIR kosmetyki do włosów

K18 Hair kosmetyki do włosów opracowane przez ekspertów. Współzałożycielami marki K18 Biomimetic Hairscience są Britta Cox oraz Suveen Sahib. Suveen opuścił branżę technologiczną, w której pracował, i rozpoczął badania biotechnologiczne, które miały być przełomem w świecie pielęgnacji włosów. Obsesyjnie zaczął testować dostępną wiedzę, pozostając we współpracy z naukowcami specjalizującymi się w pielęgnacji skóry, aby nauczyć się więcej o bioaktywnych peptydach i polimerach proteinowych. Odkrył, że podczas gdy chemia kosmetyczna może tymczasowo regenerować zniszczenia we włosach lub sprawiać, że włosy wyglądają na zdrowe, sposób na prawdziwą odnowę włosa kryje się w biotechnologii.

 

  • promocja
  • promocja

K18 HAIR kosmetyki do włosów

K18 Hair kosmetyki do włosów z wyjątkowym składem. Przełomowym odkryciem w odbudowie włosów jest Peptyd K18Peptide™. Składnik ten został opatentowany po skanowaniu i analizie 1242 dekapeptydów, które tworzą cały genom ludzkiej odmiany proteiny keratyny. Po ponad dekadzie badań, została odkryta unikalna sekwencja aminokwasów, która jest w stanie przywrócić zniszczone włosy do ich zdrowego i oryginalnego stanu.  

K18 Hair to całkowicie nowa kategoria produktów do włosów wykorzystująca pielęgnację biomimetyczną, która odwraca zniszczenia spowodowane przez rozjaśnianie, farbowanie, stylizację cieplną, a jednocześnie odbudowuje pojedyncze włókna włosów na poziomie molekularnym.

Do tej pory produkty do pielęgnacji włosów ukrywały zniszczenia na włosach, pokrywając włosy olejkami, zapewniającymi sztuczne nawilżenie i blask. Kuracje regeneracyjne i popularne odżywki do włosów działały jak wewnętrzny "klej" do włosów - silny, ale nietrwały. W większości takie szampony do włosów i odżywki mogły jedynie zaoferować czasową regenerację, ale nie działały na prawdziwy problem występujący we włosie. 

K18 kosmetyki do włosów, skuteczne szampony do włosów

K18 kosmetyki do włosów od marki, która do wielu lat nie tylko dostarcza dobrej jakości szampony do włosów zniszczonych. Jednocześnie prowadzi ona badania, mające na celu dostarczanie jeszcze lepszych i bardziej efektywnych preparatów do pielęgnacji włosów. Producent może poszczycić się między innymi opatentowaniem oryginalnej sekwencji peptydu K18. Było to możliwe po długiej pracy naukowej oraz analizie ponad tysiąca dwustu dekapeptydów, które składają się na genom keratyny i proteiny człowieka. Kombinacja ta daje możliwość skutecznej odbudowy zniszczonych włosów. Szczególnie tych osłabionych po stylizacji chemicznej i termicznej oraz zabiegach. Intensywność i moc jej działania pozwalają niemalże przywrócić włosy do ich dziewiczego stanu. Dzieje się tak, ponieważ kosmetyki producenta wykorzystują naukę biomimetyczną. Dzięki temu są w stanie łączyć łańcuchy keratynowe. To właśnie one zostają zazwyczaj zerwane w wyniku farbowania i innych zabiegów chemicznych. Używanie K18 to trwale gładkie, miękkie oraz mocne włosy. I to niezależnie czy je stylizujemy, czy nie. Paradoksalnie – im bardziej są one zniszczone, tym lepsze efekty kuracji.

Dlaczego kosmetyki do włosów K18 są tak skuteczne?

Kosmetyki do włosów K18 posiadają w swym składzie wspomniany wyżej opatentowany peptyd. To właśnie on jest źródłem innowacyjności oraz wyjątkowości preparatów tego producenta. Inne produkty do pielęgnacji włosów zazwyczaj po prostu lepiej lub gorzej zakrywają zniszczenia. Dużą rolę w tym procesie mają różnorakie olejki, które nawilżają i nadają blasku. Z zewnątrz włosy wyglądają efektownie, jednak po pierwsze – tylko z zewnątrz, po drugie zaś – uzyskiwany przez nie rezultat utrzymuje się przez krótki czas. K18 jest inne – bo działa od środka. Opatentowany przez producenta peptyd przewodzi aminokwasy, które budują włos bezpośrednio w jego wewnętrznej strukturze. Zaraz po tym jak do niego wnika, oryginalny zestaw tych aminokwasów zaczyna działać bezpośrednio na zerwane mostki dwusiarczkowe. W ten sposób intensywnie regeneruje pasemka i włókna, jednocześnie przywracając naturalny blask, miękkość i przede wszystkim – siłę. Każdy, kto przekona się o sile tej kuracji, nie będzie chciał zamienić jej na żadną inną. Ponadto – te kosmetyki fryzjerskie są wegańskie, bezpieczne dla włosów farbowanych oraz zgodne z ideą cruelty-free.

Maska K18 Hair Mask jest całkowicie wegańska, nie jest testowana na zwierzętach oraz posiada bezpieczną formułę do włosów farbowanych. Została wyprodukowana w Kanadzie. Nie zawiera: parabenów, siarczanów, silikonów, ftalanów, formaldehydu i sztucznych barwników.

W asortymencie produktów K18 znajdziesz:

K18 leave-in molecular repair hair mask - 4 minutowa maska bez spłukiwania 5 ml

K18 leave-in molecular repair hair mask - 4 minutowa maska bez spłukiwania 15 ml

K18 leave-in molecular repair hair mask - 4 minutowa maska bez spłukiwania 50 ml

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl