szukaj w sklepie...
Filtrowanie
Kategorie
Producent
Rodzaj produktu

 FRAMAR – akcesoria do koloryzacji włosów

FRAMAR to profesjonalna linia produktów do koloryzacji i stylizacji włosów, która kusi kolorami, wzorami i najwyższą jakością narzędzi. Firma znana jest przede wszystkim ze swoich pędzli do farbowania włosów, grzebieni do koloryzacji i folii FRAMAR – specjalnej, ryflowanej, aluminiowej folii do farbowania włosów, która dostępna jest w wielu wariantach różniących się atrakcyjnymi wzorami.

Marka FRAMAR oferuje narzędzia dla profesjonalistów oraz akcesoria do domowej koloryzacji włosów. Wśród niezbędnych produktów, w które warto się zaopatrzyć, gdy zmienia się wizerunek, są: odpowiedniej wielkości pędzel do farbowania włosów, paletki, miseczki, trzepaczka do mieszkania farb, klipsy do przytrzymywania kosmyków, wspomniana już folia do koloryzacji, grzebienie, a także rękawiczki ochronne spod znaku FRAMAR i chusteczki usuwające zabrudzenia od farby. Dobre narzędzia to już połowa sukcesu i łatwa droga do spektakularnych efektów, a jeśli dodatkowo mają ciekawy design, pracuje się o wiele przyjemniej.

Akcesoria do koloryzacji uzupełniają szczotki FRAMAR do rozczesywania włosów na mokro i na sucho – idealne do codziennego stosowania. Podobnie jak inne produkty tej marki, również zachwycają one swoją jakością i... kolorami.

Firma FRAMAR powstała w Kanadzie, w latach 70 ubiegłego wieku, jako niewielki biznes rodzinny Franka i Marii. Dziś jej produkty znane są i używane w ponad 100 krajach na świecie – zarówno w salonach fryzjerskich, jak i w prywatnych łazienkach, przy domowej koloryzacji włosów.

Poznaj „kolorowe” akcesoria marki FRAMAR :

  • pędzle do farbowania włosów
  • folie do farbowania włosów
  • grzebienie do koloryzacji
  • paletki, miseczki, trzepaczki fryzjerskie
  • krokodylki i klipsy do włosów
  • akcesoria ochronne i higieniczne
  • szczotki FRAMAR 
  • promocja
Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl