szukaj w sklepie...

Olivia Garden szczotki i akcesoria do stylizacji włosów

Olivia Garden szczotki i akcesoria do stylizacji włosów. Firma Olivia Garden została założona w 1968 roku w Belgii przez Jean'a i Cathy Rennette, a jej historia rozpoczyna się od produkcji peruk na potrzeby belgijskiej branży fryzjerskiej. Marka posiada ogromne  doświadczenie w projektowaniu nowoczesnych produktów fryzjerskich, które tworzy z myślą o zapewnieniu profesjonalistom jak najlepszych warunków pracy.

  • promocja
  • nowość
  • promocja
  • nowość
  • promocja
  • nowość
  • promocja
  • nowość
  • promocja
  • nowość

Olivia Garden, szczotki i akcesoria do stylizacji włosów

Olivia Garden, szczotki i akcesoria do stylizacji włosów. Marka stale rozwija się, a główny nacisk kładzie na rozwój technologii. Pod koniec lat siedemdziesiątych produkty Olivia Garden znane są przez fryzjerów na całym świecie, a firma coraz intensywniej angażuje się w ekspansję zagraniczną marki. W rezultacie już w 1980 roku akcesoria Olivia Garden dostępne są w większości państw europejskich, w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Kanadzie i Japonii.

Warto podkreślić, że jednym z ideałów jakimi kieruje się marka jest ochrona środowiska. W roku 1978 pojawiły się pierwsze produkty "przyjazne środowisku" i jest to kontynuowane aż do dnia dzisiejszego. Świetnym przykładem może być produkty z serii Healthy Hair.

Dobór odpowiedniej szczotki lub grzebienia jest niezwykle istotny w świadomej pielęgnacji włosów. Odpowiednio dobrane narzędzie pomoże zapobiegać uszkodzeniom mechanicznym włosów, ułatwi rozczesywanie, zadba o skórę głowy i pozwoli na łatwiejsze wykonanie wymarzonej fryzury. Produkty Olivia Garden stosowane są przez profesjonalistów, dla których jakość pracy to podstawa.

 

W naszej ofercie znajdziesz szczotki do włosów Olivia Garden:

Seria szczotek Fingerbrush

Najczęściej wybierane szczotki, które idealnie sprawdzą się do masażu skóry głowy i rozczesywania włosów bez ich szarpania i ciągnięcia. W szczotkach Fingerbrush zastosowano połączenie włosia dzika ze specjalnymi antystatycznymi kolcami zakończonymi kulką wykonanymi z włókna syntetycznego.

Seria szczotek Eco Hair

W tej serii znajdziesz szczotki do rozczesywania oraz do modelowania, wykonane z bambusa.

Seria szczotek Healthy Hair

Szczotki przeznaczone przede wszystkim do pielęgnacji skóry głowy, ale również rozczesywania i modelowania włosów. Poza szczotkami w ofercie znajdują się również grzebienie, a każdy produkt z tej linii jest wykonany z bambusa.

Seria szczotek Black Label

Szczotki z tej serii świetnie sprawdzą się do prostowania i rozczesywania włosów.

Seria szczotek Ceramic + Ion

Szczotki przeznaczone dla włosów niesfornych, ułatwiające rozczesywanie oraz modelowanie.

Seria szczotek On the go

Świetne składane szczotki, idealne do torebki

Seria szczotek IBlend

Szczotki przeznaczone do aplikowania kosmetyków na włosy

Seria szczotek iDetangle

Szczotki rozplątujące, do włosów cienkich, normalnych i grubych.

Seria szczotek Kidney

Szczotki do rozczesywania suchych lub mokrych włosów.

Seria szczotek Nano Thermic

Szczotki odpowiednie do stylizacji z wysoką temperaturą. Idealne modele do rozczesywania i do modelowania włosów z użyciem ciepła.

Seria szczotek Pro Thermal

Seria szczotek termicznych.

Seria szczotek Supreme

Szczotki przeznaczone do rozczesywania i układania włosów.

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl