3 kroki do czystej objętości 0
3 kroki do czystej objętości

3 kroki do czystej objętości

Cienkie,  pozbawione objętości i oklapnięte włosy to zmora wielu z nas. Żeby rozwiązać ten problem bardzo często sięgamy po niemal wszystkie dostępne sposoby. Jednym ze sposobów, aby uzyskać włosy pełne objętości i lekkości jest stosowanie profesjonalnych kosmetyków pielęgnacyjnych. Poznaj 3 produkty od marki Kevin Murphy, dzięki którym na każdych włosach stworzysz czystą i wyjątkową objętość:

 

Krok 1. Dokładne oczyszczenie

Pierwszym krokiem do uzyskania czystej objętości jest dokładne oczyszczenie włosów, dlatego na samym początku zalecam umycie włosów szamponem oczyszczającym Maxi Wash. Jest to szampon głęboko oczyszczający włosy z produktów stylizacyjnych, toksyn oraz innych oblepiających łuskę włosa zanieczyszczeń. Aby rozpoczął się proces detoksykacji szampon powinien być na włosach nie krócej niż 5 minut. Wtedy obecne w nim  kwasy owocowe AHA działają skuteczniej i aktywniej. Po umyciu, włosy stają się w dotyku mało przyjemne i tępe, szampon ten się również nie pieni. Jest to skutek dokładnego oczyszczenia oraz otwartych łusek włosa, dlatego po umyciu tym produktem należy umyć włosy innym szamponem lub kuracją myjącą. Szampon ten, w przypadku kuracji innymi produktami Kevin Murphy, jest też pierwszym, podstawowym etapem oczyszczania i przygotowania włosów do stosowania innych produktów pielęgnacyjnych i stylizacyjnych tej marki, pozwalając na lepszą penetracje składników odżywczych. Dlatego jest to „must have”, który powinnyśmy stosować przynajmniej raz w tygodniu.  Efekt? Lekkie, oczyszczone i odżywione włosy, które mniej się przetłuszczają.

Krok 2. Odbudowa i regeneracja  

Kolejnym krokiem jest odżywienie oraz nawilżenie włosów, aby były pełne blasku oraz elastyczne, dlatego po dokładnym oczyszczeniu wart zastosować kurację Re Store. Można powiedzieć, że jest to głęboko odbudowujący  produkt „2 w 1” posiadający właściwości zarówno szamponu jak i odżywki przeznaczony do włosów zniszczonych, łamliwych oraz matowych, które  potrzebują regeneracji oraz nawilżenia. W swoim składzie zawiera enzymy papai i ananasa, które w połączeniu z proteinami z zielonego groszku wiążą wodę i poprawiają nawilżenie włosów. Re Store odbudowuje włosy od wewnątrz, zwiększając ich elastyczność, nawilżenie i siłę. To wyjątkowa kuracja – którą powinnyśmy stosować 1-2 razy w tygodniu jako zamiennik standardowego szamponu i odżywki od marki Kevin Murphy. Kuracja ta gwarantuje wygładzone włosy pełne blasku – dokładnie takie jak po wizycie w salonie fryzjerskim.

 

Krok 3. Skuteczna stylizacja

Gdy włosy są dokładnie oczyszczone i odżywione kolejnym krokiem jest właściwa stylizacja, która odbije włosy od nasady i doda im więcej objętości. Idealnym produktem do tego celu jest lotion Anti Gravity, który nie tylko odbija włosy u nasady, ale także utrwala fryzurę, pozwala na jej łatwiejszą stylizacje oraz zapobiega szybkiemu przetłuszczaniu się włosów. Sprawia, że włosy stają się lekkie i lśniące bez efektu obciążenia. Jednak, aby Anti Gravity zadziałał, ważnej jest odpowiednie oczyszczenie włosów oraz odpowiednia aplikacja produktu. Lotion nakłada się kolistymi ruchami tylko od nasady włosów a następnie suszymy włosy trzymając głowę w dół kierując strumień suszarki przy nasadzie włosów.

Te  3 wyjątkowe produkty dostępne są również w zestawie CLEAN VOLUME by AGA - zestaw do uzyskania czystej objętości. 

 

 

 

Agnieszka Koper

Edukator marki Kevin Murphy, stylistka gwiazd

Od zwykłego fryzjera po włosowego bohatera Agnieszka Koper - znana jako @aga.superhair, w zawodzie pracuje od 20 lat. Pochodzi z Białegostoku, 8 lat temu przypadek zdecydował, że znalazła się na prezentacji marki KEVIN.MURPHY, to była bezwarunkowa i bezgraniczna miłość od pierwszego wejrzenia, powąchania, dotknięcia. Agnieszka postawiła wszystko na jedna kartę! Pasja, zawziętość i temperament pomogła  je pomyślnie zdać egzaminy na edukatora marki w Polsce. Od tamtej pory ścieżka kariery z roku na rok coraz dynamiczniej się rozwija. Aga na co dzień pracuje jako stylista gwiazd, związana jest na stałe z telewizją TVN DISCOVERY, pracuje z włosami na planach sesji zdjęciowych największych polskich projektantów, okładek magazynów, książek oraz produkcji filmowych, ma również ogromne doświadczenie w pracy przy pokazach mody i międzynarodowych Fashion Weekach. W jej portfolio znajdują się największe polskie nazwiska min. Magdalena Boczarska, Magda Mołek, Kasia Sokołowska, Ewa Chodakowska, Edyta Zając, Paulina Krupińska, Małgorzata Ochme czy też Blanka Lipińska oraz wiele innych. W styczniu tego roku spełniło się zawodowe marzenie Agi i została specjalnie wyróżniona przez Kevina i jego międzynarodowy zespół Diamentowym Kluczem! To najwyższe z możliwych odznaczeń dla edukatora marki. 

 

 
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl