Nowość! Kevin Murphy Blow Dry – poznaj produkty aktywowane ciepłem suszarki 0

Nowość! Kevin Murphy Blow Dry – poznaj produkty aktywowane ciepłem suszarki

Blow Dry to nowa linia produktów, Ever Bounce, Ever Lift, Ever, Thicken, Ever Smooth, opracowanych z wykorzystaniem długich łańcuchów polimerowych, które ułatwiają stylizację wysoką temperaturą i pozwalają tworzyć różnorodne fryzury o wyjątkowym utrwaleniu.

 

Kevin Murphy Blow Dry – jak działa?

Technologia długich łańcuchów polimerowych pomaga zwalczać negatywne skutki szkodliwych czynników i odbudowywać zniszczone włosy, które w efekcie stają się miękkie, łatwe w układaniu i lśniące. Efekty utrzymują się nawet po kilku myciach, dzięki nieobciążającej lecz trwałej siatce utworzonej przez długie łańcuchy polimerowe. Wszystkie
produkty z liniiomagają zatrzymać odpowiednie nawilżenie we włosach i jednocześnie chronią je przed wilgocią z zewnątrz, dzięki czemu działają wygładzająco, zatrzymują puszenie się włosów, redukują opór i zmniejszają czas suszenia we wszystkich warunkach pogodowych.

 

 

Ever Lift działa u nasady, zapewniając długotrwałe odbicie, objętość i ruch. Dzięki kompleksowi Zen, z wyciągiem z różeńca górskiego i lawendy, efekty utrzymują się również po umyciu włosów.

Ever Smooth zawiera Kompleks Wood Bark, kompozycję wyciągów z cyprysu niebieskiego, cyprysu białego i cytryny aspen. Zapewnia jedwabiście gładkie włosy i miękkie, pełne wykończenie fryzury, która się nie puszy.

 

Ever Bounce z Kompleksem Fitoodżywczym, zawierającym wyciąg z lipy srebrzystej i kwiatu telopei, sprawdzi się do pełnych i sprężystych fryzur, do loków i plażowych fal o mocnym utrwaleniu. Włosy będą lśniące, odbite, pełne ruchu i długo zachowają kształt.

 

Ever Thicken to produkt pogrubiający i utrwalający, który pomaga uzyskać gęsty i pełny efekt niezależnie od fryzury, dzięki kompleksowi Cotton Sprout z wyciągami z organicznej bawełny i z kiełków groszku, które zapewnią niezawodne utrwalenie.

 

Jak je prawidłowo stosować?

Rozpylaj na włosach przesuszonych ręcznikiem, na kolejno wybierane sekcje. Wysusz włosy sekcja po sekcji przy użyciu suszarki i wybranej szczotki, aby aktywować działanie wygładzające i zwiększyć utrwalenie fryzury i tekstury.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl