Rude włosy – ogniście gorący trend! 0
Rude włosy – ogniście gorący trend!

Rude włosy – ogniście gorący trend!

Każdy sezon w branży beauty przynosi pewne zmiany i zwiększa oczekiwania szerokiej publiczności na temat kolejnych trendów. Widać to również w branży fryzjerskiej . Chcemy wyrazić samych siebie poprzez stylizacje, długość i kolor naszych włosów. Kolor tego sezonu to piękne, naturalne miedziane odcienie. Gwiazdy Hollywood takie jak Kendal Jenner, Zendaya czy super modelka Gigi Hadid już pokochały ogniste odcienie. Kolor miedzi będzie dominujący w te wakacje i na ulicach wielu europejskich miast zobaczymy piękne, niejednoznaczne odcienie, które wprowadzają nas w zachwyt, pokazując nam nowe spojrzenie na modę i ukazując odwagę kobiet, które pierwszy raz od dawna przekładają rudość nad tak uwielbiane przez fryzjerów blondy.

Jednym z najmodniejszych kolorów włosów 2022 jest miedziany rudy – naturalne, rude włosy z miedzianymi refleksami dodają wyrazistości i charakteru. Hitem będą również tony cynamonowe.  Miedź to kolor ekscytacji, uosabia energię i życie pełnią życia. Taka jest odsłona odcieni COPPER.INTENSE. COPPER.INTENSE zapewni Ci wiele oszałamiających opcji, od bogactwa ciemniejszych odcieni po najjaśniejsze miedziane blondy, a wszystko to w wymiarze i wyrazistości, jakich możesz oczekiwać od COLOR.ME.KEVIN MURPHY.

COLOR.ME

to inteligentna i świadoma gama kolorystyczna inspirowana wybiegami mody na całym świecie. KEVIN.MURPHY rzuca wyzwanie konwencjom branżowym poprzez kompleksową ofertę odcieni wzbogaconą  +TECHNOLOGIAMI, pozwalającymi na tworzenie trwałego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb koloru i dzięki temu daje większe możliwości obsługi w salonie. Wykorzystując technologię Micro Colour-Chroma, niezawierające amoniaku farby COLOR.ME zapewniają pełne krycie siwych włosów i wielotonowe wykończenie z olśniewającym połyskiem.

„Do stworzenia tej pięknej gamy zainspirowały mnie migoczące odcienie miedzi w australijskim zachodzie słońca (od rdzawej do pomarańczowej i głębokiej miedzianej czerwieni), ciągle zmieniający się krajobraz - jak w kalejdoskopie, szerokie niebo o bursztynowych i miedzianych odcieniach” mówi Kevin Murphy.

 

Miedzie są dla wszystkich. Niektórym ogniste czerwienie pozwalają odkryć swoją nieodkrytą dotąd, dziką i wyzwoloną wersję samego siebie, innym daje możliwość wypróbowania bardziej naturalnych, bogatych odcieni kasztanowych. Podkręć temperaturę dzięki COPPER.INTENSE - 3 nowym, wielotonowym odcieniom inspirowanym zachodem słońca nad australijskim piaskiem pustyni. Symbolizujące ciepło, radość i energię odcienie będą odzwierciedlać promienne osobowości i będą zachętą do śmiałej przygody z włosami.

Najnowsze ODCIENIE Kevin Murphy  są kontynuacją jego filozofii: dostarczania modnych, wielotonowych kolorów, które są niezwykle przyjemne w noszeniu i prowadzą do promiennego wyrażania siebie.

COPPER.INTENSE to energetyzujące, odmładzające i intensywne 3 nowe odcienie COLOR.ME stwarzające możliwości osiągania długotrwałych, odważnych, jasnych odcieni miedzi na wszystkich poziomach.” – Kate Reid, dyrektor kreatywna COLOR.ME

Zainspirowane słońcem zachodzącym nad australijskim piaskiem pustyni, nowe, wielotonowe odcienie COPPER.INTENSE są tak odważne i żywe jak naturalny krajobraz. Dzięki gwarancji parowania molekuł, te wielotonowe refleksy ocieplają odcień skóry, zapewniając jednocześnie lśniący, długotrwały kolor włosów. Zaprojektowane, aby wyrażać Twoją ognistą śmiałość. KEVIN.MURPHY sformułował 3 przyciągające wzrok nowe ODCIENIE, aby dodać intensywne miedziane refleksy kolorom od tych ciemniejszych po najjaśniejsze blondy.

Dlaczego rudzielce mają teraz swój moment? Ten modny kolor włosów odejmuje lat, nadaje elegancji i lekkiej pikanterii oraz pasuje prawie każdemu (jeśli odpowiednio dobierzemy ton).

https://hair2go.pl/pl/p/Kevin-Murphy-Everlasting-Colour-Wash-szampon-chroniacy-kolor-o-kwasnym-pH-250ml/2538

Lato należy do wszelkich wariacji rudości i miedzi!

Komentarze do wpisu (0)

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl