Nowość! K18 Biomimetyczny przełom w odbudowie włosów 0
Nowość! K18 Biomimetyczny przełom w odbudowie włosów

Nowość! K18 Biomimetyczny przełom w odbudowie włosów

Włosy jak nowe, nieważne co przeszły – dzięki biomimetyce. Jest to nauka, która naśladuje struktury, zjawiska i procesy ze świata natury. Coraz częściej zjawiska te wykorzystuje się w medycynie estetycznej i kosmetologii. W jaki sposób możemy ją wykorzystać, aby przywrócić zdrowie i kondycję włosów?

Biomimetyka bada i obserwuje budowę oraz zasady działania natury oraz wykorzystuje ich rozwiązania, zachowania i zachodzące w nich procesy przenosząc je na nowoczesne rozwiązania techniczne. Technika ta coraz częściej wykorzystywana jest nie tylko w pielęgnacji skóry, ale również naszych włosów. Do tej pory produkty do pielęgnacji włosów ukrywały zniszczenia na włosach, pokrywając włosy olejkami, zapewniającymi sztuczne nawilżenie i blask. Kuracje regeneracyjne do włosów działały jak wewnętrzny "klej" do włosów - silny, ale nietrwały. W większości te produkty mogły jedynie zaoferować czasową regeneracje, ale nie działały na prawdziwy problem występujący we włosie.  Przełomowym odkryciem w odbudowie włosów jest Peptyd K18Peptide™.

 

Dekada badań zamknięta w peptydzie


Peptyd K18Peptide™
został opatentowany po skanowaniu i analizie 1242 dekapeptydów, które tworzą cały genom ludzkiej odmiany proteiny keratyny. Po ponad dekadzie badań, odkryliśmy unikalną sekwencję, która jest w stanie przywrócić włosy zniszczone zabiegami chemicznymi i termiczną/mechaniczną stylizacją, do ich zdrowego i oryginalnego stanu, dzięki temu powstała marka K18 Hair. Jest to całkowicie nowa kategoria profesjonalnych produktów do włosów, która odwraca  zniszczenia spowodowane przez rozjaśnianie, farbowanie, stylizację cieplną, a jednocześnie odbudowuje pojedyncze włókna włosów na poziomie molekularnym. Opatentowane formuły K18 to nie tylko tymczasowa kuracja – to pierwsze produkty, które wykorzystują biomimetykę do łączenia wiązań keratynowych, które zostały zerwane przez rozjaśnianie, koloryzację i zabiegi chemiczne, co zapewnia miękkie, gładkie i silne włosy, które wyglądają i czują się jak nowe. Im bardziej zniszczone włosy, tym lepsze rezultaty.

 

Progresywna maska, która odmłodzi Twoje włosy 


Maska K18 leave-in molecular repair hair mask to progresywna kuracja odbudowująca przeznaczona do każdego rodzaju włosów. Opatentowany bioaktywny peptyd, który jest głównym składnikiem maski, wzmacnia i poprawia elastyczność włosów, a jednocześnie odwraca zniszczenia powstałe w wyniku zabiegów chemicznych, termicznych oraz uszkodzeń mechanicznych.

Jak działa? 

  • Regeneruje włosy od środka i na zewnątrz
  • Przywraca siłę naturalny blask i elastyczność
  • Zapobiega łamaniu się i rozdwajaniu

 

Jak stosować maskę?

Umyj włosy szamponem, ale nie nakładaj odżywki. Dokładnie osusz włosy ręcznikiem. Rozpocznij od nałożenia jednej pompki maski K18 i dodaj więcej jeśli potrzebujesz, w zależności od długości, gęstości i kondycji włosów. Wmasuj produkt we włosy, od nasady aż po końce. Pozostaw maskę na 4 minuty, aby składniki zaczęły działać. NIE SPŁUKUJ. Stylizuj włosy wedle uznania.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl